Królik Leon | Pluszaki

Królik Leon

By on

Królik Leon

Królik ma 22 cm jest w całości wykonany z ciepłej wełenki. Pyszczek i brzuszek są haftowane ręcznie. Królik Leon sprawdzi się jako bezpieczna przytulanka dla malutkiej pociechy. Fajny do plecaka Przedszkolaka i torebki małej Księżniczki. Prostota wykonania powoduje,że może być ozdobą pokoju nastolatka czy dorosłej osoby. Każdy królik wykonany jest indywidualnie, mogą się nieznacznie różnić od prezentowanych na zdjęciu.

Cena : 40,00 zł

Continue Reading

Miś Gabryś | Pluszaki

Miś Gabryś

By on

Miś Gabryś

Miś ma 20cm. Jest w całości wykonany z ciepłej wełny. Głowa, pyszczek, uszy i nogi są haftowane ręcznie. Sprawdzi się  doskonale jako bezpieczna przytulanka dla malutkiej pociechy. Fajny do plecaka Przedszkolaka lub torebki małej Księżniczki. Prostota wykonania powoduje ,że może być ozdobą pokoju nastolatka czy dorosłej osoby. Każdy miś wykonany jest indywidualnie, mogą się nieznacznie od siebie różnić od prezentowanych na zdjęciu.

Cena: 40,00 zł

 

 

Continue Reading

Miśki z Ferajny | Pluszaki

Miśki z Ferajny

By on

Miś ma ok 30 cm wykonany jest z lnu, uszy, buzia Misia, łapki i nóżki są ręcznie haftowane. Oczka misia są czarne. Ubranko to sweterek robiony na drutach i spodenki z filcu. Wszystko wykonane jest z naturalnych materiałów, szyte z lnu , bawełny, filcu, sweterki robione ręcznie na drutach z wełny. Każdy Miś jest wykonany indywidualnie , mogą się od siebie nieznacznie różnić od prezentowanych na zdjęciu.

Cena 65,00

Continue Reading