Królik Leon | Pluszaki

Królik Leon

By on

Królik Leon

Królik ma 22 cm jest w całości wykonany z ciepłej wełenki. Pyszczek i brzuszek są haftowane ręcznie. Królik Leon sprawdzi się jako bezpieczna przytulanka dla malutkiej pociechy. Fajny do plecaka Przedszkolaka i torebki małej Księżniczki. Prostota wykonania powoduje,że może być ozdobą pokoju nastolatka czy dorosłej osoby. Każdy królik wykonany jest indywidualnie, mogą się nieznacznie różnić od prezentowanych na zdjęciu.

Cena : 40,00 zł

Continue Reading

Miś Gabryś | Pluszaki

Miś Gabryś

By on

Miś Gabryś

Miś ma 20cm. Jest w całości wykonany z ciepłej wełny. Głowa, pyszczek, uszy i nogi są haftowane ręcznie. Sprawdzi się  doskonale jako bezpieczna przytulanka dla malutkiej pociechy. Fajny do plecaka Przedszkolaka lub torebki małej Księżniczki. Prostota wykonania powoduje ,że może być ozdobą pokoju nastolatka czy dorosłej osoby. Każdy miś wykonany jest indywidualnie, mogą się nieznacznie od siebie różnić od prezentowanych na zdjęciu.

Cena: 40,00 zł

 

 

Continue Reading

Miśki z Ferajny | Pluszaki

Miśki z Ferajny

By on

Miś ma ok 30 cm wykonany jest z lnu, uszy, buzia Misia, łapki i nóżki są ręcznie haftowane. Oczka misia są czarne. Ubranko to sweterek robiony na drutach i spodenki z filcu. Wszystko wykonane jest z naturalnych materiałów, szyte z lnu , bawełny, filcu, sweterki robione ręcznie na drutach z wełny. Każdy Miś jest wykonany indywidualnie , mogą się od siebie nieznacznie różnić od prezentowanych na zdjęciu.

Cena 65,00

Continue Reading

La Bambolla | Lalki

La Bambolla

By on

Lalka La Bambolla ręcznie szyta.

Lalka uszyta jest ręcznie z wysokiej jakości materiałów; włóczki, tkanin bawełnianych oraz lnu.

Włosy wykonane z wełny, ozdabia je kokarda. Cała głowa ręcznie uszyta. Oczy La Bambolli są czarne. Ubranko lalki to sukieneczka z bawełny + skrzydełka. Nogi są wykonane z kolorowej bawełny. Wszystko wykonane jest naturalnych materiałów.

Wymiary; wysokość ok 28 cm, szerokość ok, 22 cm.

Cena: 70 zł

 

Continue Reading

Reniferek | Zawieszki

Reniferek

By on

Zawieszka Renifer. Wykonana jest z lnu, uszy z bawełny, rogi z gałązek. Zawieszany na sznurku. Pyszczek haftowany z nosem z flauszu. Wysokość to ok 30 cm razem z rogami.

Cena 20 zł

Continue Reading

Aniołek | Zawieszki

Aniołek

By on

Zawieszka Aniołek ma wysokość ok 11 cm. Głowa Aniołka jest drewniana, włosy wełniane. Ma również sukienkę i skrzydła z filcu. Całość wykończona jest ozdobną koronką. Może być piękną ozdobą domu, świątecznej choinki, suvenirkiem lub dodatkiem do prezentu.

Cena 12 zł

   

Continue Reading